22 maj 2022
e-lek.pl
Twoja apteka w internecie Infolinia: 801 011 163* pn.-pt. 8 - 19 *opłata max. 35gr/min.
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
O aptece Regulamin Dostawa Kontakt
Sprawdź aptekę
promocje
kategorie

Polecamy:

O Aptece
Serdecznie witamy w aptece
taniaaptekakatowice.pl Apteka Internetowa.


Serwis taniaaptekakatowice.pl apteka internetowa obsługiwany jest przez tradycyjną aptekę z Chrzanowa, działającą na rynku nieprzerwanie od 1990 roku:

Apteka Pod Orłem Goc i Wspólnicy Spółka Z O.O.
Siedziba: 32-540 Piła Kościelecka, Chrzanowska 47E

Realizacja zamówień: ul. Piastowska 15, 32-500 Chrzanów

NIP: 628-225-84-50

KRS: 0000412598


Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieście w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

REGON: 122521345


Numer rachunku: 82 1140 2017 0000 4602 0962 1378 

Zezwolenie na prowadzenie apteki ogólnodostępnej:

FAKR-I.8520.4100-Z-672-10/09.1.71.2011.114.2012

Apteka internetowa taniaaptekakatowice.pl (e-lek.pl) objęta jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego w Krakowie z siedzibą:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Krakowie

pl. Szczepański 5, 31-011 Kraków
tel: (12) 422 75 41 lub (12) 422 75 43
fax: (12) 422 75 52
email:mwif@wif.malopolska.pl lub sekretariat@wif.malopolska.pl

http://www.wif.malopolska.pl/


Strona internetowa Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego
https://www.gif.gov.pl/

BIP Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego jest dostępny pod adresem
https://www.gif.gov.pl/bipPolityka Prywatności RODO >>TUTAJ<<Tworząc serwis taniapatekakatowice.pl apteka internetowa zamierzamy skorzystać z możliwości dotarcia do większej liczby pacjentów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań. Nasza apteka internetowa zatrudnia piętnaście osób, z których dziesięć posiada farmaceutyczne wykształcenie (czterech magistrów i sześciu techników farmacji). Wszyscy z radością dzielić się będą z Państwem swoją wiedzą i dużym doświadczeniem. Nasz wysoko wykwalifikowany personel słynął zawsze z fachowej obsługi, nie inaczej jest i teraz. Wieloletnia praktyka w sprzedaży leków gotowych, recepturowych, produktów homeopatycznych, kosmetyków: LA ROCHE, VICHY, AVENE, NUXE czy sprzętu medycznego: INHALATORY, CIŚNIENIOMIERZE pozwala nam ocenić, co dla naszego pacjenta jest najlepsze. Na czele naszego zespołu taniaaptekakatowice.pl apteka internetowa & apteka "Pod Orłem" stoi właściciel firmy mgr farmacji Małgorzata Goc.Na każdym kroku staramy się wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów. Apteka wspiera liczne akcje charytatywne oraz inicjatywy informacyjne, np. współtworzymy program Przyjazna apteka organizowany przez pismo „Moda na Zdrowie”, a także program Apteki przyjazne Diabetykom pisma „Diabetyk”.

Za punkt honoru apteka internetowa taniaaptekakatowice.pl & apteka "Pod Orłem" postawiła sobie zadośćuczynić potrzebom osób o najróżniejszym profilu. Dla nas ważni są wszyscy. Apteka internetowa taniaaptekakatowice.pl & apteka "Pod Orłem" dba o tych najmłodszych, i tych najstarszych, nie przejdziemy obok problemów zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Przygotowaliśmy ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Różnego rodzaju produkty parafarmaceutyczne, suplementy diety kosmetyki: VICHY, AVENE, LA ROCHE, NUXE, sprzęt medyczny: INHALATORY, CIŚNIENIOMIERZE, zioła, z całą pewnością zadowolą najbardziej wybrednych. Odbiorca bez pośpiechu, nie stojąc w irytujących kolejkach, wybierze i zakupi takie produkty, które spełniać będą jego wymagania. W przypadku wątpliwości apteka internetowa taniaaptekakatowice.pl & apteka "Pod Orłem" służy fachową radą, kierując się przy tym - przede wszystkim - dobrem klienta. Można się z nami skontaktować telefonicznie 0801 011 163, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej: apteka@taniaaptekakatowice.pl. Nasz telefon i e-mail czekają na Państwa pytania. Podobnie Newsletter, w którym zobowiązujemy się regularnie informować zainteresowanych o wszelkich ciekawostkach związanych z naszą działalnością, czy będzie to artykuł poświęcony zdrowiu, czy informacja o nowym produkcie dostępnym na rynku, postaramy się uczynić zadość wymaganiom, jednocześnie zapewniając ochronę wszystkich pozyskanych w trakcie realizacji zamówienia danych osobowych.

Nasza apteka internetowa budzi zaufanie; dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa naszym klientom i ich zamówieniom. Chcemy przekonać do regularnych zakupów w „taniaaptekakatowice.pl apteka internetowa”. Niskie ceny, atrakcyjne rabaty, dogodne formy płatności (wpłata na konto, płatność przy odbiorze, płatność kartą kredytową przelewy24.pl ), bezpłatna dostawa od 190zł. (przy płatności przelewem w formie przedpłaty lub kartą kredytową, zamówienia płatne przy odbiorze dostarczamy gratis od 249zł.). Dostawy realizuje dla nas firma kurierska DPD co gwarantuje szybki czas realizacji zamówień. Wszystko dostosowane do oczekiwań klienta.

Z wielką przyjemnością oddajemy w Państwa ręce serwis taniaaptekakatowice.pl apteka internetowa, który sprawi, że dokonując u nas zakupów będzie Państwu towarzyszyć poczucie, że zostaliście dobrze, a przede wszystkim uczciwie obsłużeni. Na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie i zadowolenie pacjenta. To nasza największa radość.


Dziękujemy i zapraszamy!
Zespół serwisu taniaaptekakatowice.pl apteka internetowa

-------------------------------------------------------------------------------------------


koszyk
   Prawo odstąpienia >
   Reklamacja >
bestsellery
1. Alfalipon prodiab >
2. Ringosol- microspray do nosa >
3. Dermosan >
4. Flexigen maść do stóp >
5. Blephaclean sterylne chusteczki >
6. Slow-Mag B6 >
7. *VICHY Dezodorant w kulce >
8. VICHY Kompleks uzupełniający >
9. Dafurag max 100 mg x 15 tabl. >
10. Otrivin Allergy >
11. Wkładki urologiczne SENI LADY Super >
12. EXTRA STRONG Balsam rozgrzewający >
13. PILARIX Krem nawilżajaco-pielęgnacyjny >
14. Molekin B12 x 60 tabl. >
15. Antotalgin Sprey >
W naszej aptece internetowej nie sprzedajemy leków na receptę. mastercard visa inteligo przelewy24
Copyright © 2012 Apteka w Gwiazdach - Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved
bh_inner